A prosztatai válasz kérdésről szól, A férfiak egyik legfontosabb szerve: a prosztata - HáziPatika

A prosztatai válasz kérdésről szól

WEBBeteg szakértő válasza prosztata megnagyobbodás témában

Amit felteszel, az megjelent-e nyomtatásban nem csak a Barcsay-féle anatómia feldolgozott egyetemi jegyzete? A Wikiforrásra ebből a szempontból ugyanazok a szabályok vonatkoznak, mint a WP-re. Szóval, körül kellene ezeket a kérdéseket járni, mielőtt a et felteszed vagy kollégákkal felteszitek. De ez tényleg nem a Barcsay-féle Anatómia, Szerzetesek prosztatitis a Toldt Atlasz, ami tényleg hasznos lenne a forrásanyagban, utolsó kiadását tekintve sem igen jogvédett.

Azt, hogy a wikin volna-e a helye, abban én is kételkedtem, azzal érvelve, hogy a wiki nem tárhely, és hogy az angolok sem így jártak el a Gray's Anatómiával, pedig azt a wiki általánosan használja.

Nem én maradtam felül a vitában.

A prosztatai válasz kérdésről szól Vér tisztítás prosztatitis

A nagyobb óvatosság viszont tényleg nem ártana. Üdvözlettel: Lji vita Karmela üzenőlap Az csak a képeket tartalmazza, míg a képek a szöveg nélkül, a szöveg a képek nélkül: két félkarú óriás. Ha lehetne a képet és szöveget egyben tartva a Wikikönyvekbe, az atlaszt ezen felül a Wikiforrásba, az volna a telitalálat.

Свежие записи

Bár ez dupla munka. Viszont az elégedettség is dupla lesz utána! Nekem is volt olyan forrásom, amit A prosztatai válasz kérdésről szól példányban sokszorosítottak annak idején. Volt, ami 40 példányban készült.

A prosztatai válasz kérdésről szól fürdők prosztatagyulladással

Mivel a források között megjelent a jegyzet, nem tudom lényeges-e, hogy kiadták-e könyvként, vagy sem. Mivel a szerzője a szerkesztő bár a wiki nem az első közlés helye be tudjuk kérni az engedélyt a közlésre. Maga az anyag a kelleténél talán mégjobban elmerül részletekben, tehát nem lehet azt mondani, hogy egy fércmű. Tudományos alapossággal tárgyalja a témát, és ez nem is volt kérdés.

Prosztatagyulladás: akut vagy krónikus?

Ki támadhatja meg a wikiforrást? A szerzői jog tulajdonosa? Az nem fogja legalábbis azt írta, és miért ne tartaná be, amit ígért? Én nem ismerem az es kiadású Toldt Atlaszt, így nem tudom eldönteni, hogy tényleg csak képekből áll-e?

Ez így együtt nagyon jó helyen van a wikiforrásban. A wikikönyvekhez nem tudok hozzászólni. Ezt KeFe A prosztatai válasz kérdésről szól.

A férfiak egyik legfontosabb szerve: a prosztata

Tény, hogy én feltöltöttem a wikiforrásba, de lehet, hogy nem jól. Kellene valami, ami ezt összefogja. A másik, akkor lenne korrekt, ha a lapokat le lehetne védeni, ha a szükséges változtatások megtörténtek. Itt nem szakmai dolgokra gondolok, hanem a rövidítések kijavítására, a wikis külalakra stb.

A férfi húgyivarrendszer szervei

Hiszen ez volt a szerzőjének óhaja is. Ennyivel tartozunk Neki. Tambo vita Egyébként nem tölt el örömmel, hogy szerzői jogi problémák miatt száz éves forrásokból kell itt dolgozni. Az ausztrálokat tudom tisztelni, akik teljesen korszerű és csodálatos minőségű szövettani kép- és oktatási anyagot töltöttek fel szabad felhasználásra.

Lásd: Blue Histology. Még a Forrásokat kell kiegészítenem.

Tartalomjegyzék

A többi részbe viszont minden további nélkül bele lehet javítani. Örülnék is, ha megtennéd. Ilyenkor mindig a cikk szerzőjének "sakkvakságáról" szoktam írogatni.

A prosztatai válasz kérdésről szól Napi kezelés prosztatitis

De azt hiszem neked is van ilyen tapasztalatod. Az ember a "mű" megírása után közvetlenül még az elemi hibákat sem veszi észre. Valahogy kívülről Bioptron a prosztatitisből nézni, az meg ilyenkor még nem megy.

Türelmedet és ezutáni segítségedet tényleg nagyon köszönöm. Készítettem egy részben laikusoknak és részben szakembereknek is szóló formájú szócikket.

A neve corpus callosum.

Jóindulatú prosztata-megnagyobbodás kezelése

Várom észrevételeidet. Néhány gondolat, elsősorban a kétkedőknek: Az atlasz szerzője.

Prosztatagyulladás

Az atlaszhoz könyv nem tartozik. Érdemi szövegrésze nincs. Erre példa az arteria radialishoz választott oldal RegeczyT, amit mellékelek.

• Aszeptikus prosztatitis kezelés
  • Prostate high grade pin pathology outlines

Az atlasz képanyaga teljes mértékben megállja szakmailag a helyét. Ha nem így lenne a diákjaimat kirúgták volna a vizsgákon.

A jóindulatú prosztatamegnagyobbodás

A szöveg csak részletekben lett a diákok részére kiadva mintegy felerészben fénymásolatban. Teljes összegzett mű csak nálam lelhető fel, ezt gondoltam közkinccsé tenni. Az orvostudományban csak akkor járnak le a receptek, ha az emberek biológiailag és genetikailag megváltoznak.