Lézeres inkontinencia kezelés szolnok. Nyitvatartási idő

Lézeres inkontinencia kezelés

Ennek oka, hogy a szülés ideje alatt a gátizomzat rendkívüli mértékben megnyúlik, később azonban nem minden esetben húzódik össze ismét a kellő mértékben. Emiatt húgyhólyagsérv jelentkezhet, és ennek következményeként fog megjelenni idővel a vizelettartási zavar.

Már Szolnokon is! - Műtét nélküli intim plasztika

Ezt az állapotot kezeljük nagyon egyszerűen, alkalmanként mindössze húszperces lézeres beavatkozással. A lézeres lézeres inkontinencia kezelés szolnok egy nem sebészi, minimálisan invazív eljárás a vizelettartási zavarok enyhe, közepes és súlyos eseteinek a kezelésére: lényege, hogy a hüvelyfal és a kollagénben dús medencei szalagrendszer feszesítésével támasztja meg a hólyag alapot, és szünteti meg a vizelettartási zavarokat.

A prostatitis szivárog a vizeletben prostatitis discussion forum

A nem hámlasztó szén-dioxid lézersugár a hüvelycsatorna szövetét a nyálkahártya károsodása nélkül melegíti fel. A termikus hatásra a húgycsőnyílás és az elülső hüvelyfal területén a kollagén újrarendeződését és új kollagén szintézisét váltja ki.

Aloe Vélemények Prostatitis prostatitis A prosztatitis kezelése népi jogorvoslatokkal

Az újonnan képződő kollagén a medence szalagrendszerének a feszítését idézi elő. Ez támasztja meg a hólyagalapot, és szünteti meg a lézeres inkontinencia kezelés szolnok zavarokat.

Intimlézeres inkontinencia kezelés - Istenhegyi Magánklinika

Az esetek döntő többségében mindössze két lézeres inkontinencia kezelés szolnok hatására a hólyagsérv megszűnik, a panaszok eltűnnek. Ha a kontroll vizsgálaton azt tapasztaljuk, hogy a két kezelés nem bizonyulna elegendőnek, akkor további — díjmentes — lézeres kezelést alkalmazunk a megfelelő hatás elérése érdekében.

A krónikus prosztatitis meddőséghez vezet krónikus férfi prosztatitis

Célunk, hogy minden páciensünk elégedett legyen a kezelés során elért eredményekkel. Hogyan hat a lézeres kezelés? Lézeres kezeléseinket a jelenleg elérhető legmodernebb szén-dioxid lézer technológiával végezzük, amelynek hatásmechanizmusa, hogy a kötőszöveti rétegeket — a felette elhelyezkedő hámszövet kihagyásával — felmelegíti, ezzel pedig beindítja a kötőszövetek vastagodásához szükséges regenerációs folyamatokat.

A kollagénrostok területére új kötőszöveti sejtek érkeznek, a rostok között pedig új kapcsolatok alakulnak ki. Ez annak köszönhető, hogy a lézersugarak közvetlenül a kollagénrostokra hatnak.

Intimlézeres inkontinencia kezelés

A kezelések fájdalommentesek, érzőideg-végződések ugyanis csak a hüvely hámjában találhatóak, a lézerfényt elnyelő kötőszövetben azonban nem — ezért nincs szükség semmiféle érzéstelenítésre sem a kezelés során.

Ön összesen csak egy kis melegséget fog érezni a kezelések alatt, ez azonban nem kellemetlenebb, mint egy átlagos rutin nőgyógyászati vizsgálat. A lézeres kezelés előnyei A lézeres kezelés nem igényel vágást és varratot, és nem jár együtt hámsérüléssel vagy vérzéssel.

1. Éles fájdalom prosztatitis
  2. Már Szolnokon is!

Nem igényel műtéti előkészületeket vagy utókezelést. Biztonságos, gyors és páciensbarát megoldás, mellyel elkerülhetők a hagyományos sebészeti eljárásokkal járó nemkívánatos komplikációk. A beavatkozás után a páciens azonnal folytathatja a mindennapi tevékenységét.

Lézeres inkontinencia kezelés

A lábadozási idő rendkívül rövid. A lábadozás ideje alatt nincs szükség fájdalomcsillapítóra vagy antibiotikumos kezelésre. Mennyire eredményes a lézeres kezelés?

Antibiotikumok prosztatitisben férfiakban psa vizsgálat eredménye

A lézeres kezelések után az enyhe és közepes súlyosságú vizelettartási zavarban szenvedő páciensek csaknem teljesen meggyógyultak, a súlyos vizelettartási zavarban szenvedő pácienseknél pedig az életminőségben chronic prostatitis natural cure igen jelentős javulást sikerült elérni. A kezelés hatásosságát klinikai tanulmányok bizonyítják.

Drága? Beszéljenek a számok!

A kezelések után a vizelettartási zavarok minden mérési paramétere javult. Mellékhatással egyetlen tanulmány során sem találkoztak. Mi történik a lézeres kezelés során? A lézerfény felmelegíti a hámszövet alatt elhelyezkedő kötőszövetet.

Intim lézer kezelések - 5dszolnok

Ezt a hatást egy kilencven fokban elfordított, aranyból készült tükröt tartalmazó lézerfej használatával érjük el. A lézerfej megfelelő beállítását követően a lézersugarak a tükörről felfelé, a mellső hüvelyfalra — vagyis épp a húgyhólyagalapot alátámasztó kötőszöveti rétegekre — vetülnek. A kötőszöveti sejtek — a lézert a hüvely mélyebb területei felől milliméterenként a hüvelybemenet felé mozgatva — a hüvely teljes hosszában kapcsolatba kerülnek a jelentős impulzusterhelést kiváltó lézerfénnyel.

A gyors egymásutánban érkező lézersugarak által kiváltott hőhatás következményeként steril gyulladás jön létre a hámszövet alatt elhelyezkedő kötőszövetben.

Inkontinencia kezelése intimlézerrel

A gyulladás hatására — a szervezet szöveti regenerációs folyamatának részeként — új kötőszöveti sejtek áramlanak ezekre a területekre. A hüvelyi kötőszövet ennek eredményeként kicserélődik, egyben meg is erősödik — vastagságában csaknem a kétszeresére nő a spontán hüvelyi szülést követő állapothoz képest.

Úgy is fogalmazhatunk, hogy az addigi húgyhólyagsérvet most már megfelelően alátámasztó — és ezzel a sérvet megszüntető — kötőszöveti gerenda jön létre. A lézeres kezelés kötőszövet-erősítő hatását egyértelműen igazolják a szövettani vizsgálatok, a vizelettartási zavar pedig már az első kezelést követően is azonnal és lényegesen javulni kezd.